Rekolekcje Jezus Żyje

Rekolekcje Jezus Żyje

28.02.2015-01.03.2015

Podczas sesji zimowej rekolekcji Jezus Żyje na Górze Świętej Anny zostaliśmy poproszeni o zaprezentowanie modlitwy uwolnienia według pięciu kluczy dla wspólnot z nurtu Odnowy w Duchu Świętym z diecezji gliwickiej.

Celem modlitwy uwolnienia jest przełożenie na konkret życia każdego chrześcijanina podstawowych prawd naszej wiary poprzez stanięcie w mocy zmartwychwstałego Jezusa. Poprzez zidentyfikowanie miejsc, w których zaprosiliśmy lub pozwoliliśmy nieprzyjacielowi działać w naszym życiu i wzięcie za to odpowiedzialności, możemy pokrzyżować jego plany dla naszego życia – wyrzec się współpracy z nim, odrzucić kłamstwa, w które za jego sprawą uwierzyliśmy, złamać jego moc w naszym życiu. Najważniejszym celem modlitwy jest zaś przywrócenie zaburzonej relacji z Ojcem, abyśmy mogli wejść w pełnię błogosławieństwa, jakim chce nas obdarowywać.

Podczas weekendu omówiliśmy poszczególne klucze modelu i ich stosowanie w praktyce, skład zespołu posługującego oraz przebieg modlitwy uwolnienia.

Opowiedzieliśmy także o rozwoju tej posługi w Polsce i na świecie, a także o tym, jak stworzyć lokalny Dom Miłosierdzia – oficjalne miejsce stałej posługi zatwierdzone przez duszpasterza miejsca, oraz jak przygotowywać kolejne osoby do podjęcia tej wymagającej służby.

_DSC4253_DSC4086_DSC4225_DSC4209_DSC4238_DSC4364_DSC4436_DSC4217

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *