29.08 – 1.09.2017 Węgry

Na zaproszenie Biskupa László Vargi  w siedzibie kurii Diecezji Kaposvár odbyła się w zeszłym tygodniu Konferencja o modlitwie uwolnienia wg 5 kluczy, poprzedzona dniem formacji dla posługujących. Poprowadził ją Matt Lozano we współpracy z ks. Istvánem Laczkó oraz grupą lokalnych zespołów, które przygotowywały się do podjęcia posługi w ciągu ostatniego roku.

Biskup László Varga jest szczególnie zainteresowany stworzeniem w swojej diecezji Domów Miłosierdzia, stąd zaproszenie dla Małgosi Wójcik, która miała okazję dzielić się doświadczeniem budowania Domu Miłosierdzia oraz posługi modlitwą 5 kluczy tak w prywatnych rozmowach z Biskupem, osobami, którym pragnie on powierzyć to dzieło, jak i podczas wykładu na sesji ogólnej dla posługujących.

Jak zawsze największą radością były jednak dla nas same modlitwy prowadzone podczas całej Konferencji, bo to właśnie tam najbardziej widać moc i miłosierdzie dobrego Ojca, który pragnie widzieć wszystkie swoje dzieci wolnymi i z wielką miłością przygarnia je do siebie.

13264789

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *