30.09-1.10.2017

Na zaproszenie Wspólnoty Kanaan z Olsztyna w ośrodku rekolekcyjnym "Źródło Jakuba" w Dobrym Mieście odbyły się w ubiegły weekend Warsztaty 5 Kluczy poprowadzone przez Dom Miłosierdzia w Józefowie we współpracy z Domem Miłosierdzia w Warszawie.

Był to czas o tyle wyjątkowy, że zgromadził przedstawicieli kilkunastu różnych wspólnot. Były wśród nich: La Salette, Kanaan i Betania oraz Wspólnota Biblijna i Wspólnota Męska z Olsztyna, Salvador Mundi i Pascha oraz Centrum Nowej Ewangelizacji z Elbląga,  Zwiastowanie i Grupa Modlitwy Wstawienniczej z Mrągowa, Effatha i Grupa Modlitwy Wstawienniczej z Bartoszyc, Winnica Pana, Wieczernik Miłosierdzia Bożego z Nidzicy, Pan Naszą Sprawiedliwością z Dobrego Miasta, Betesda z Żuromina, Adoramus z Gołdapii, a także Grupa Modlitwy Wstawienniczej z Biskupca oraz Zgromadzenie Sióstr od Aniołów z Konstancina.

Nade wszystko jednak był to niezwykły czas łaski, w którym dobry Ojciec pochylał się z miłością nad nami, swoimi dziećmi. Podczas godziny świadectw promieniała z nas wszystkich ogromna radość i wdzięczność za cuda, jakie wydarzyły się na naszych oczach, gdy Pan sam przechodził przez nasze życie.

IMG_3456_1IMG_3375IMG_3360
IMG_3353IMG_3388IMG_3474_1IMG_3468_1IMG_3477_1IMG_3476_1

A oto świadectwa uczestników:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *