Marzena

Pragnę z całego serca podziękować za modlitwę uwolnienia.

Wiele czasu zeszło zanim się na nią zapisałam (od chwili, gdy się o niej dowiedziałam). Najpierw zapominałam o niej i potem, gdy mi koleżanka przypomniała, długo nie mogłam jakoś nabyć książki i choć nie jest obszerna dłuższy czas ją czytałam. Miałam różne obawy dotyczące samej modlitwy. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

Osoby modlące się (dwie osoby, a nie wiem czemu wyobrażałam sobie, że będzie dużo więcej i będę się wstydzić) stworzyły atmosferę miłości, otwartości, zaufania i pomocy bym mogła się czuć bezpiecznie. Na moja ogólną obawę, że tyle tych rzeczy do uwolnienia jest, że co najmniej do wieczora będzie to trwało (od 11), gdyż jestem już osobą w średnim wieku i w życiu trochę przeszłam i niestety wiele nagrzeszyłam w różnych obszarach- usłyszałam pokrzepiające słowa, że Tatuś sobie z tym wszystkim poradzi, że zna moją historię, może brzmiało to trochę inaczej, ale były piękne słowa powodujące ulgę.

Po modlitwie otrzymałam łaskę ogromnego pokoju wewnętrznego, ustąpiły częściowo niektóre moje lęki czy fobie. Największy owoc tej modlitwy, jak mi się wydaje, to ustąpienie męczącego poczucia winy z powodu kilku bardzo dawnych grzechów. Wcześniej, pomimo, że były one wyznane w spowiedzi świętej, dość często przypominały mi się i nie wiem czy to się nazywa dręczenie czy nie, ale pogrążały mnie w smutku i wyrzutach sumienia i chyba przyczyniały się do obniżenia mojego poczucia wartości. Męczyłam się myślami: ” jak mogłam to czy to zrobić, jak nisko upadłam, a może jednak źle się wyspowiadałam i trzeba jeszcze raz itp.”  Ufam, że to nie wróci, że jestem od tego wolna na zawsze (gdy pisze minęło pół roku od modlitwy). Otrzymałam błogosławieństwo i przywrócenie wartości córki Bożej.

Bóg jest samą miłością i ma wielką moc. Dzięki Mu składam, że są takie możliwości, że są Domy Miłosierdzia i ludzie, którzy tak ważną i piękną posługę pełnią. Bardzo Wam kochani dziękuję.

Marzena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *