NIEBO NA PIASKU 2023

16-23.07.2023

Tegoroczna, trzecia już edycja Nieba na Piasku, która tak jak poprzednio odbyła się w Białogórze, zgromadziła ponad 180 osób z kilku różnych wspólnot – Domów Miłosierdzia w Józefowie i Warszawie, Wspólnoty Małżeństw, Wody Życia, Wspólnoty Oblubienicy Ducha Świętego, Domu Przymierza i Fishersów, a także Domowego Kościoła i wspólnoty parafialnej z Warki.

Nauczania poprowadzili Agnieszka i Michał Grzanka z Domu Przymierza, którzy mówili o biblijnych zasadach budowania jedności małżeńskiej i o tym, co stoi na przeszkodzie tej jedności, a także dzielili się swoim doświadczeniem przekazywania wiary kolejnemu pokoleniu i prowadzili zajęcia dla młodzieży. 

Nie mogło też zabraknąć mnóstwa wolnego czasu, indywidualnych i rodzinnych wypraw, spotkań i rozmów, a także wyjścia mężczyzn i wieczoru kobiet, czy wspólnego ogniska.

W czasie formacji dla dorosłych swoje zajęcia miały także dzieci, które pod opieką Oli, Zosi i Marysi stworzyły ilustrację do biblijnej opowieści o arce Noego, a także miały okazję obejrzeć prawdziwą rycerską zbroję, którą specjalnie dla nich przywiózł Maciej:

W piątkowy wieczór odbył się koncert uwielbienia na plaży w Białogórze, który był naszym wspólnym wyznaniem i świadectwem wiary. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, otaczali nas modlitwą i pomogli w przygotowaniu tego wieczoru!