PRELEGENCI  KONFERENCJI 5 KLUCZY

o. Roman Groszewski, SJ

Opiekun duchowy Domu Miłosierdzia Warszawa, duszpasterz akademicki oraz duszpasterz młodzieży z Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia i Młodzieżowej Wspólnoty Charyzmatycznej Dom.

Ksiądz Piotr Jaworski

Opiekun duchowy Domu Miłosierdzia Józefów i Grupy Kumran. Były duszpasterz akademicki z kościoła św. Anny, obecnie wikariusz w parafii św. Kazimierza w Pruszkowie, wychowanek Ruchu Światło-Życie.

Małgorzata Wójcik

Tłumaczka wszystkich książek i konferencji Neala Lozano, modlitwą uwolnienia wg modelu 5 kluczy posługuje od 1996 roku. Założycielka Domu Miłosierdzia Józefów, wychowanka Szkoły Ewangelizacji i Życia Chrześcijańskiego w Lanckoronie, członek Grupy Kumran. Żona Roberta i mama czwórki córek.

2 Comments on “

  1. Sz.Pani Małgorzato byłem w Łodzi gdzie pani tłumaczyła Lozano🗝️🗝️🗝️🗝️🗝️w jednym miejscu się pani potknęła uroczo; a już myślałem że to jakaś maszyna tłumaczy a to kobieta z ciała i kości 🙂. Tak pani tłumaczy jakby była rodziną tak sugestywnie nawet w subtelny sposób wyrażając emocje na tyle że dopełnia To zrozumienie widać że to pasja a nie jakaś fucha.💐
    Dzięki Ci Boże Błogosław Pani Małgorzacie i jej Rodzinie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *