KONFERENCJA 5 KLUCZY

26.11.2022

Tegoroczna czwarta już edycja Konferencji 5 Kluczy zgromadziła blisko 300 osób zainteresowanych tematem walki duchowej w nauczaniu Kościoła i jego tradycji oraz w obecnej praktyce posługi. Jej celem było omówienie biblijnych zasad walki duchowej oraz wprowadzenie do modlitwy uwolnienia według modelu 5 kluczy.

Słowo serdecznego błogosławieństwa dla organizatorów i uczestników Konferencji skierowali ordynariusz miejsca, biskup Diecezji Warszawsko-Praskiej Romuald Kamiński, oraz Kardynał Kazimierz Nycz, ordynariusz Archidiecezji Warszawskiej.

Podczas czterech sesji wspólnych i kilkudziesięciu indywidualnych modlitw poprowadzonych przez doświadczonych członków Domów Miłosierdzia w Józefowie oraz w Warszawie (DM W-wa Mokotów, DM W-wa Białołęka oraz DM W-wa Ursynów) mieliśmy okazję dzielić się naszym doświadczeniem posługi modlitwą uwolnienia oraz na nowo doświadczyć poteżnej mocy imienia Jezusa i miłości Ojca, który z wielkim miłosierdziem przychodził do swoich dzieci, by przypomnieć nam, kim jesteśmy:

“A więc nie jesteście już obcymi i przychodniami, ale jesteście współobywatelami świętych i domownikami Boga” (Ef 2,19).