KONFERENCJA 5 KLUCZY

25.11.2017

Tegoroczna sesja Konferencji 5 Kluczy zgromadziła przedstawicieli wielu różnych wspólnot i środowisk kierowanych pragnieniem przyjrzenia się z bliska posłudze modlitwy uwolnienia. Był to czas wsłuchiwania się w głos Ducha Świętego z pytaniem o to, czy zaprasza kolejne osoby do podjęcia dalszej formacji, a być może także stworzenia nowego Domu Miłosierdzia jako stałego miejsca posługi 5 kluczy.

Podczas warsztatów Bóg przychodził z wielką mocą, by wyprowadzać na wolność swoje dzieci i pokazywać im nową perspektywę, wprowadzać w rzeczywistość swojego Królestwa, odbudowywać to, co zostało zburzone, przywracać to, co zostało zagubione i skradzione. Wszyscy doświadczyliśmy Jego dotknięcia, a dla wielu z nas był to nowy początek:

“To, co dawne minęło, a oto wszystko stało się nowe” (2 Kor 5,17).

Ogromne podziękowania dla wszystkich posługujących z DM Józefów, DM Warszawa i DM Białołęka, którzy wspólnie stworzyli 17 zespołów modlitwy. Dzięki Wam sesja warsztatowa w ogóle była możliwa!

Dziękujemy ks. Piotrowi Jaworskiemu i o. Romkowi Groszewskiemu SJ za nauczania, celebrację Eucharystii i posługę podczas warsztatów – a także za wytrwałą opiekę duchową nad naszymi Domami, towarzyszenie nam radą, wsparciem i modlitwą.

A wszystkich uczestników Konferencji już teraz zapraszamy na kontynuację warsztatów w formie Kursu 5 Kluczy – więcej informacji już wkrótce!