DOM MIŁOSIERDZIA

MODLITWA UWOLNIENIA
Zapisz się

Modlitwa uwolnienia (5 kluczy)

"Bo jak śmierć potężna jest miłość, a zazdrość jej nieprzejednana jak Szeol..." (PnP 8, 6b)

W codzienności naszego życia jesteśmy świadomi tego, że nieustannie toczy się walka duchowa. To walka o nas, o naszą wolność, o naszą relację z Bogiem. Sami doświadczyliśmy tego, jak Bóg walczy o nas, jak potężna jest Jego miłość, jak jest o nas zazdrosny i jak nie pozwala nikomu wyrwać nas ze swojej ręki.

Jeśli czujesz, że jest w twoim sercu jakaś blokada, która nie pozwala ci zaufać Bogu do końca, jeśli nie radzisz sobie z grzechami, które wracają jak nałóg, jeśli masz wrażenie, że otacza cię ciemność i pustka, zapraszamy na indywidualną modlitwę uwolnienia według modelu pięciu kluczy.

Dom Miłosierdzia

Nasz Dom Miłosierdzia powstał jako drugi w Polsce w lutym 2012 roku. Jest to stałe miejsce posługi modlitwą uwolnienia według pięciu kluczy. Dzięki gościnności naszego księdza proboszcza posługujemy w dwu- lub trzy-osobowych zespołach, które modlą się codziennie od poniedziałku do piątku przy kościele pw. św. Jana Chrzciciela w Józefowie-Michalinie.

Od początku nasz Dom Miłosierdzia w Józefowie pozostaje w jedności z wciąż rozrastającą się polską siecią Domów Miłosierdzia: www.dom.jezuici.pl oraz z samymi oo. Jezuitami, którzy duchowo odpowiadają za tę posługę (wraz z o. Remigiuszem Recławem SJ - odpowiedzialnym za pierwszy w Polsce Dom Miłosierdzia w Łodzi).

Utrzymujemy także bliskie i serdeczne relacje z Domem Miłosierdzia w Warszawie przy Sanktuarium św. Andrzeja Boboli oraz na Białołęce przy parafii św. Mateusza oo. Pasjonistów, raz na kwartał organizując wspólne dni skupienia, będące czasem modlitwy i formacji, a także zacieśniania więzów przyjaźni. Pragniemy, aby także kolejne Domy Miłosierdzia powstające w Warszawie i okolicach pozostawały z nami w łączności.

Unbound_1K-Modlitwa-uwolnienia-cz-2-1

                              Księgarnia

Jako przygotowanie do modlitwy gorąco zachęcamy do przeczytania książki Neala Lozano pt. Modlitwa uwolnienia (cz. 1 i cz. 2).  Oto co pisze o niej autor:

"Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, których źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia.

Mam nadzieję, że tak książka przyczyni się do przywrócenia zrównoważonego, bezpiecznego i pełnego wiary podejścia do posługi uwolnienia. Jednak moim głównym celem jest przemówienie do serc tych, którzy szukają głębszego nawrócenia u naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi. Jezus jest tym, który nas wyzwala, On jest prawdą i On powiedział, że prawda nas wyzwoli."

ŚWIADECTWA

KTÓRE NIOSĄ NADZIEJĘ

Napisz swoje!

KURS 5 KLUCZY

DLA POSŁUGUJĄCYCH

Nasz Dom Miłosierdzia jest także miejscem formacji nowych posługujących. Zapotrzebowanie na modlitwę uwolnienia jest ogromne, dlatego wciąż przygotowujemy do tej posługi nowe osoby. W tym celu opracowaliśmy Kurs 5 Kluczy, w trakcie którego prowadzimy indywidualną formację dla tych, którzy czują się do niej powołani.

Kurs obejmuje przede wszystkim praktyczną naukę modlitwy uwolnienia wg pięciu kluczy - każdy uczestnik ma możliwość posługi najpierw jako wstawiennik, a potem jako prowadzący. Na czas kursu zostaje do niego przypisany opiekun, który towarzyszy mu w czasie formacji, służąc radą, odpowiadając na pytania, uzgadniając dalszy kierunek formacji. Kurs kończy się rekomendacjami Moderacji Domu Miłosierdzia, która zatwierdza przygotowanie danego uczestnika do podjęcia posługi. Następnie podczas uroczystej Mszy świętej osoby, które zostały zatwierdzone jako prowadzący, otrzymują certyfikat ukończenia formacji pięciu kluczy.

Jeśli czujesz się powołany do tej posługi, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!